روشی غیرتهاجمی، بدون درد، بدون عارضه و از مدرن‌ترین متدهای جوانسازی پوست بوده، که با استفاده‌ از امواج رادیوفرکانسی با تکنولوژی فرکشنال برای از بین بردن چین‌ وچروک، لیفت و سفت شدن پوست، رفع خطوط خنده و اخم، درمان لک، بهبود منافذ باز پوست، درمان اسکار جوش و اسکارهای سطحی، لایه‌برداری، رفع ضایعات عروقی پوست، کاهش ترک‌های پوستی، افزایش قوام و شفافیت پوست و…. به‌کار می‌رود.

دستگاه اسکارلت ۲۵ سوزن (نیدل) ازجنس طلا دارد؛ که به‌ دلیل رسانایی بالا و نفوذ به لایه‌های عمیق پوست (درم)، روند درمان و تحریک کلاژن‌سازی را تسریع بخشیده و حرارتی بین ۵۷ تا ۶۰ درجه‌ی سانتی‌گراد را تولید می‌کند؛ که این حرارت بدون آسیب ‌رساندن به بافت‌های مجاور، سبب افزایش سنتز کلاژن و الاستین شده و درنتیجه، ترمیم بافت‌ آسیب دیده، جوانسازی و لیفت ناحیه‌ی مورد نظر را موجب می‌شود.

دوره‌ی درمان با اسکارلت بین ۳ تا ۵ جلسه با فاصله‌ی یک‌ماه بوده و پس‌ از انجام آن، تا از بین رفتن التهاب پوستی (حدود یک هفته)، استفاده‌ از کرم‌های ضدآ فتاب بی‌رنگ با SPF مناسب، پرهیز از قرارگرفتن درمعرض تابش مستقیم آفتاب، عدم استفاده‌ از کرم‌های آرایشی و…الزامی است.